# Counter Strike: Global Offensive 5v5

When? Thu 01 Jan 01:00
Format? Team vs Team
Where?
Subscriptions are currently closed!

Counterstrike: Global Offensive is nu officieel deel van de competitielijst van The-Party! Denk jij dat jij en je team competitief zijn in vergelijking met de andere pro teams? Dit is dan de ultieme kans! Counter-Strike: Global Offensive is een zeer populaire teamgebaseerde en tactische first-person shooter. Speel in het team van de “Terrorists” of in de “Counter Terrorists” en ga de strijd aan tot de dood.

De afgelopen jaren is dit spel een van de meest gespeelde shooters geweest. Nog steeds is er ieder jaar drang om dit terug te laten komen op onze evenementen. Vandaar dat deze competitie niet te missen is!


IRC-Info
Het merendeel van de communicatie tussen admins en spelers zal verlopen via IRC. Het is daarom van groots belang dat spelers gedurende hun deelname aan de competitie verbonden zijn met #CSGO op de IRC server van het evenement. Het server ip is: irc.the-party.lan Deze is benaderbaar met software als XChat of mIRC. Eenmaal in de server join dan de kanalen: #compo en #csgo. Hier kun je dan vragen stellen aan de admins.


Stoelnummers
Om er voor te zorgen dat iedereen makkelijk te vinden is. Willen wij graag dat alle teamcaptains hun stoelnummer op hun profiel zetten van www.the-party.lan

connect 62.145.247.111:27025; password war1 rcon = rcon1
connect 62.145.247.112:27025; password war2 rcon = rcon2
connect 62.145.247.113:27025; password war3 rcon = rcon3
connect 62.145.247.114:27025; password war4 rcon = rcon4
connect 62.145.247.115:27025; password war5 rcon = rcon5
connect 62.145.247.116:27025; password war6 rcon = rcon6
connect 62.145.247.117:27025; password war7 rcon = rcon7
connect 62.145.247.118:27025; password war8 rcon = rcon8
connect 62.145.247.119:27025; password war9 rcon = rcon9
connect 62.145.247.120:27025; password war10 rcon = rcon10
connect 62.145.247.121:27025; password war11 rcon = rcon11
connect 62.145.247.122:27025; password war12 rcon = rcon12
connect 62.145.247.123:27025; password war13 rcon = rcon13
connect 62.145.247.124:27025; password war14 rcon = rcon14
connect 62.145.247.125:27025; password war15 rcon = rcon15
connect 62.145.247.126:27025; password war16 rcon = rcon16
connect 62.145.247.127:27025; password war17 rcon = rcon17
connect 62.145.247.128:27025; password war18 rcon = rcon18
connect 62.145.247.129:27025; password war19 rcon = rcon19
connect 62.145.247.130:27025; password war20 rcon = rcon20
connect 62.145.247.131:27025; password war21 rcon = rcon21
connect 62.145.247.132:27025; password war22 rcon = rcon22
connect 62.145.247.133:27025; password war23 rcon = rcon23
connect 62.145.247.134:27025; password war24 rcon = rcon24
connect 62.145.247.135:27025; password war25 rcon = rcon25
connect 62.145.247.136:27025; password war26 rcon = rcon26
connect 62.145.247.137:27025; password war27 rcon = rcon27
connect 62.145.247.138:27025; password war28 rcon = rcon28
connect 62.145.247.139:27025; password war29 rcon = rcon29
connect 62.145.247.140:27025; password war30 rcon = rcon30
connect 62.145.247.141:27025; password war31 rcon = rcon31
connect 62.145.247.142:27025; password war32 rcon = rcon32

GOTV zit op poort 27030



12:30 is tafel loterij!!! Dan is er even herrie, als je bezig bent pauzeer dan even de match.



Upperbracket: Ronde 3 en verder is Bo3.
Lower Bracket: Lower bracket final Bo3, de rest best of 1. Als we tijd over hebben word daar meer best of 3.

Rules

Op alle competities zijn onze Algemene Regels van toepassing.

IRC-Info

Het merendeel van de communicatie tussen admins en spelers zal verlopen via IRC. Het is daarom van groots belang dat spelers gedurende hun deelname aan de competitie verbonden zijn met #CSGO op de IRC server van het evenement. irc.the-party.lan

Format

5v5, Best of 1.

Maps

* de_cache
* de_cobblestone
* de_dust2
* de_inferno
* de_mirage
* de_overpass
* de_train

Map keuze

Als beide teams het niet eens zijn over de te spelen Maps, wordt de volgende procedure gehanteerd. Maps worden gespeeld in de volgorde waarin ze gekozen zijn. Een ban sluit een map uit voor die match en een pick betekent dat die match gespeeld wordt.

Procedure (BO1):
Knife round
Verliezer verbant 1 map uit de map pool.
Winnaar verbant 1 map uit de map pool.
Winnaar verbant 1 map uit de map pool.
Verliezer verbant 1 map uit de map pool.
Verliezer verbant 1 map uit de map pool.
Winnaar verbant 1 map uit de map pool.
Map die overblijft wordt gespeeld.

Procedure (BO3):
Knife round
Winnaar verbant 1 map uit de map pool.
Verliezer verbant 1 map uit de map pool.
Verliezer verbant 1 map uit de map pool.
Winnaar verbant 1 map uit de map pool.
Verliezer kiest 1 map uit de map pool.
Winnaar kiest 1 map uit de map pool.
De map die overblijft wordt dan gespeeld als decider als de score gelijk is.

Spel/server instellingen

* MR15
Dit houdt in dat je elke side 15 rondes speelt. Het team dat als eerste bij de 16 rondes is, wint de match.

In-Game Overlays

Alle in-game overlays die uit de game zelf komen zijn toegestaan behalve:

* net_graph 0/1
* cl_showpos 1
* cl_showfps 1

Server/client settings

We gebruiken de ESL server config, hoogtepunt:

Twee flashes en maximaal twee andere granaten.

Verboden zijn:
weapon_recoil_model 0
+mat_hdr_enabled 0/1
+mat_hdr_level 0/1/2

Bugs and forbidden actions

Het gebruik van bugs is niet toegestaan. Boosten door muren, plafond en grond, skywalking, map swimming, floating en sharking zijn allemaal verboden.

Ook scripts, behalve buy, toggle en demo scripts, zijn niet toegestaan.

----------------------------------------------------

Our General Rules apply to all of our competitions.

IRC-Info

Most of the communication between admins and players will go through IRC. It is very important that the contestants have to be connected to #CSGO at the IRC server of this event.

Format

5v5, Best of 1.

Maps

* de_cache
* de_cobblestone
* de_dust2
* de_inferno
* de_mirage
* de_overpass
* de_train

Map choice

If both teams couldn't determine what map must be played, then the following method will be used. Maps are played in the order they were chosen in. A ban means that the map won't be played, while a pick means that it's one of the chosen maps.

Procedure (BO1):
Knife round
Loser banishes 1 map from the map pool.
Winner banishes 1 map from the map pool.
Winner banishes 1 map from the map pool.
Loser banishes 1 map from the map pool.
Loser banishes 1 map from the map pool.
Winner banishes 1 map from the map pool.
The map that remains will be played.

Procedure (BO3):
Knife round
Winner banishes 1 map from the map pool.
Loser banishes 1 map from the map pool.
Loser banishes 1 map from the map pool.
Winner banishes 1 map from the map pool.
Loser chooses 1 map from the map pool.
Winner chooses 1 map from the map pool.
The map that remains will be played as the decider map when the score is a draw.

Game and Server settings

* MR15
This means that you'll play 15 rounds on each side. The team that reaches 16 wins first, wins the match.

In-Game Overlays

All in-game overlays from the game are allowed, except:

* net_graph 0/1
* cl_showpos 1
* cl_showfps 1

Server/client settings

We're using the ESL server config:

Two flashes and a maximum of two other grenades are allowed.

Forbidden:
weapon_recoil_model 0
mat_hdr_level 0/1/2

Bugs and forbidden actions

Using bugs isn't allowed. Boosting through walls, ceiling and ground, skywalking, map swimming, floating and sharking are all forbidden.

Scripts, except buy, toggle and demo scripts, aren't allowed either.

Subscribed teams: 58

Confirmed: 56/58 (97%)
-Confirmed
#Borne-NoordCasualCrewConfirmed
24/7.GamingConfirmed
AETAS GREYConfirmed
AETAS REDConfirmed
AsterionConfirmed
AT MixConfirmed
BETER PETERConfirmed
Carpo AntitheusConfirmed
Carriers UnitedConfirmed
Ceaseless Six MixConfirmed
chaotic eaglesUnconfirmed
CreativeFiveConfirmed
DayhazedConfirmed
DEFINITELY NOT GREEN GAMINGConfirmed
DELTABYTEConfirmed
Dragons Unfold FortiusConfirmed
Dragons Unfold JusticeConfirmed
DrückeNNConfirmed
DUIZENDConfirmed
DutchWarriorsConfirmed
Ecv.EliteConfirmed
ECV.GTConfirmed
ECV.MAESTROConfirmed
eNativeConfirmed
Goeie Clan Confirmed
H8usBCanusConfirmed
Hungry Like The WolfConfirmed
ImpulzConfirmed
incrediblesConfirmed
InsufficientPipiConfirmed
LANiMALSConfirmed
Leg3ndary^Confirmed
Lions welpjesConfirmed
LowLandLionsConfirmed
mCon esportsConfirmed
mCon.SaltConfirmed
MixMixConfirmed
Mooie Meiden poepen nietConfirmed
Nimble GamingConfirmed
Novio MagusConfirmed
OccupiedConfirmed
One Healthpoint GamingConfirmed
R4GE.De zoemende honingbijtjesConfirmed
SD GamingConfirmed
Sequence AcademyConfirmed
Sequence GamingConfirmed
SkaffanoidConfirmed
StealthConfirmed
Team KapsalonUnconfirmed
Team NukeConfirmed
Team PariaConfirmed
VultureNLConfirmed
W33RT P055EConfirmed
wazzaaaaConfirmed
Wij houden van het koningshuisConfirmed
WildVreemdenConfirmed
WorldMafiaConfirmed

Group Stage


Group 1MPWDL
LowLandLions26200
eNative23101
DutchWarriors20002

Group 2MPWDL
SD Gaming26200
One Healthpoint Gaming23101
H8usBCanus20002

Group 3MPWDL
ECV.GT26200
DrückeNN23101
Carpo Antitheus20002

Group 4MPWDL
mCon esports26200
R4GE.De zoemende honingbijtjes23101
#Borne-NoordCasualCrew20002

Group 5MPWDL
-26200
Occupied23101
W33RT P055E20002

Group 6MPWDL
AETAS GREY26200
VultureNL23101
Lions welpjes20002

Group 7MPWDL
AETAS RED26200
Skaffanoid23101
Carriers United20002

Group 8MPWDL
Asterion26200
Ecv.Elite23101
Leg3ndary^20002

Group 9MPWDL
ECV.MAESTRO39300
incredibles36201
AT Mix33102
DEFINITELY NOT GREEN GAMING30003

Group 10MPWDL
Dragons Unfold Fortius39300
BETER PETER36201
Nimble Gaming33102
WorldMafia30003

Group 11MPWDL
DELTABYTE39300
Dragons Unfold Justice36201
Wij houden van het koningshuis33102
Goeie Clan 30003

Group 12MPWDL
Hungry Like The Wolf39300
mCon.Salt36201
WildVreemden33102
24/7.Gaming30003

Group 13MPWDL
Dayhazed39300
Sequence Academy36201
LANiMALS33102
Mooie Meiden poepen niet30003

Group 14MPWDL
Sequence Gaming39300
Stealth36201
MixMix33102
wazzaaaa30003

Group 15MPWDL
Team Paria37210
CreativeFive37210
Impulz33102
InsufficientPipi30003

Group 16MPWDL
DUIZEND39300
Ceaseless Six Mix36201
Novio Magus33102
Team Nuke30003


Group Matches (Group 1)
00:00 LowLandLions 16 - vs - 1 DutchWarriors -
23:00 LowLandLions 16 - vs - 3 eNative -
22:00 eNative 16 - vs - 6 DutchWarriors -
Group Matches (Group 2)
22:00 One Healthpoint Gaming 5 - vs - 16 SD Gaming -
23:00 H8usBCanus 2 - vs - 16 SD Gaming -
00:00 One Healthpoint Gaming 16 - vs - 1 H8usBCanus -
Group Matches (Group 3)
22:00 DrückeNN 2 - vs - 16 ECV.GT -
23:00 Carpo Antitheus 2 - vs - 16 ECV.GT -
00:00 Carpo Antitheus 2 - vs - 16 DrückeNN -
Group Matches (Group 4)
22:00 #Borne-NoordCasualCrew 0 - vs - 16 mCon esports -
23:00 mCon esports 16 - vs - 2 R4GE.De zoemende honingbijtjes -
00:00 R4GE.De zoemende honingbijtjes 16 - vs - 9 #Borne-NoordCasualCrew -
Group Matches (Group 5)
22:00 - 16 - vs - 13 Occupied -
23:00 - 16 - vs - 2 W33RT P055E -
00:00 Occupied 16 - vs - 7 W33RT P055E -
Group Matches (Group 6)
22:00 AETAS GREY 16 - vs - 4 VultureNL -
23:00 Lions welpjes 5 - vs - 16 AETAS GREY -
00:00 VultureNL 16 - vs - 6 Lions welpjes -
Group Matches (Group 7)
22:00 Carriers United 2 - vs - 16 AETAS RED -
23:00 AETAS RED 16 - vs - 5 Skaffanoid -
00:00 Skaffanoid 16 - vs - 7 Carriers United -
Group Matches (Group 8)
22:00 Asterion 16 - vs - 2 Ecv.Elite -
23:00 Leg3ndary^ 2 - vs - 16 Ecv.Elite -
00:00 Asterion 16 - vs - 1 Leg3ndary^ -
Group Matches (Group 9)
22:00 incredibles 2 - vs - 16 ECV.MAESTRO -
23:00 DEFINITELY NOT GREEN GAMING 0 - vs - 16 ECV.MAESTRO -
00:00 AT Mix 1 - vs - 16 ECV.MAESTRO -
00:00 incredibles 16 - vs - 0 DEFINITELY NOT GREEN GAMING -
23:00 AT Mix 6 - vs - 16 incredibles -
22:00 DEFINITELY NOT GREEN GAMING 0 - vs - 16 AT Mix -
Group Matches (Group 10)
22:00 Dragons Unfold Fortius 16 - vs - 11 BETER PETER -
23:00 Dragons Unfold Fortius 16 - vs - 0 WorldMafia -
00:00 Nimble Gaming 4 - vs - 16 Dragons Unfold Fortius -
00:00 BETER PETER 16 - vs - 2 WorldMafia -
23:00 BETER PETER 16 - vs - 9 Nimble Gaming -
22:00 Nimble Gaming 16 - vs - 1 WorldMafia -
Group Matches (Group 11)
22:00 Dragons Unfold Justice 8 - vs - 16 DELTABYTE -
23:00 Dragons Unfold Justice 16 - vs - 0 Goeie Clan -
00:00 Wij houden van het koningshuis 5 - vs - 16 Dragons Unfold Justice -
00:00 DELTABYTE 16 - vs - 0 Goeie Clan -
23:00 Wij houden van het koningshuis 7 - vs - 16 DELTABYTE -
22:00 Goeie Clan 0 - vs - 16 Wij houden van het koningshuis -
Group Matches (Group 12)
22:00 mCon.Salt 5 - vs - 16 Hungry Like The Wolf -
23:00 mCon.Salt 16 - vs - 1 WildVreemden -
00:00 mCon.Salt 16 - vs - 0 24/7.Gaming -
00:00 WildVreemden 3 - vs - 16 Hungry Like The Wolf -
23:00 Hungry Like The Wolf 16 - vs - 2 24/7.Gaming -
22:00 WildVreemden 16 - vs - 5 24/7.Gaming -
Group Matches (Group 13)
22:00 LANiMALS 10 - vs - 16 Sequence Academy -
23:00 Dayhazed 20 - vs - 16 Sequence Academy -
00:00 Mooie Meiden poepen niet 0 - vs - 16 Sequence Academy -
00:00 LANiMALS 4 - vs - 16 Dayhazed -
23:00 LANiMALS 16 - vs - 8 Mooie Meiden poepen niet -
22:00 Mooie Meiden poepen niet 2 - vs - 17 Dayhazed -
Group Matches (Group 14)
22:00 Sequence Gaming 16 - vs - 5 Stealth -
23:00 MixMix 2 - vs - 16 Sequence Gaming -
00:00 Sequence Gaming 16 - vs - 0 wazzaaaa -
00:00 MixMix 2 - vs - 16 Stealth -
23:00 wazzaaaa 2 - vs - 16 Stealth -
22:00 MixMix 16 - vs - 13 wazzaaaa -
Group Matches (Group 15)
22:00 Team Paria 15 - vs - 15 CreativeFive -
23:00 InsufficientPipi 0 - vs - 16 Team Paria -
00:00 Impulz 8 - vs - 16 Team Paria -
00:00 CreativeFive 16 - vs - 0 InsufficientPipi -
23:00 Impulz 2 - vs - 16 CreativeFive -
22:00 InsufficientPipi 2 - vs - 16 Impulz -
Group Matches (Group 16)
22:00 DUIZEND 16 - vs - 5 Ceaseless Six Mix -
23:00 Ceaseless Six Mix 16 - vs - 0 Novio Magus -
00:00 Ceaseless Six Mix 16 - vs - 0 Team Nuke -
00:00 DUIZEND 16 - vs - 2 Novio Magus -
23:00 DUIZEND 16 - vs - 2 Team Nuke -
22:00 Team Nuke 11 - vs - 16 Novio Magus -

Brackets

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Round 1 Upper Bracket
M1 10:00 LowLandLions 16 vs. 7 Ceaseless Six Mix -
M2 10:00 CreativeFive 16 vs. 2 One Healthpoint Gaming -
M3 10:00 Asterion 16 vs. 9 incredibles -
M4 10:00 Dragons Unfold Fortius 16 vs. 8 Skaffanoid -
M5 10:00 mCon esports 16 vs. 4 Sequence Academy -
M6 10:00 Sequence Gaming 16 vs. 2 DrückeNN -
M7 10:00 - 16 vs. 4 mCon.Salt -
M8 10:00 DELTABYTE 7 vs. 16 VultureNL -
M9 10:00 SD Gaming 16 vs. 8 Team Paria -
M10 10:00 DUIZEND 16 vs. 14 eNative -
M11 10:00 AETAS RED 16 vs. 6 BETER PETER -
M12 10:00 ECV.MAESTRO 16 vs. 2 Ecv.Elite -
M13 10:00 ECV.GT 16 vs. 4 Stealth -
M14 10:00 Dayhazed 16 vs. 1 R4GE.De zoemende honingbijtjes -
M15 10:00 AETAS GREY 16 vs. 2 Dragons Unfold Justice -
M16 10:00 Hungry Like The Wolf 16 vs. 14 Occupied -
Round 2 Upper Bracket
M17 11:00 LowLandLions 16 vs. 3 CreativeFive -
M18 11:00 Asterion 16 vs. 5 Dragons Unfold Fortius -
M19 11:00 mCon esports 16 vs. 19 Sequence Gaming -
M20 11:00 - 11 vs. 16 VultureNL -
M21 11:00 SD Gaming 16 vs. 12 DUIZEND -
M22 11:00 AETAS RED 4 vs. 16 ECV.MAESTRO -
M23 11:00 ECV.GT 16 vs. 6 Dayhazed -
M24 11:00 AETAS GREY 16 vs. 1 Hungry Like The Wolf -
Round 3 Upper Bracket
M25 13:00 LowLandLions 0 vs. 2 Asterion -
M26 13:00 Sequence Gaming 2 vs. 0 VultureNL -
M27 13:00 SD Gaming 1 vs. 2 ECV.MAESTRO -
M28 13:00 ECV.GT 2 vs. 0 AETAS GREY -
Round 4 Upper Bracket
M29 17:15 Asterion 2 vs. 1 Sequence Gaming -
M30 20:00 ECV.MAESTRO 0 vs. 2 ECV.GT -
Upper Bracket Final
M31 20:00 Asterion 1 vs. 2 ECV.GT -

Round 1 Lower Bracket
M33 11:00 One Healthpoint Gaming 14 vs. 16 Ceaseless Six Mix -
M34 11:00 incredibles 16 vs. 6 Skaffanoid -
M35 11:00 DrückeNN 6 vs. 16 Sequence Academy -
M36 11:00 mCon.Salt 16 vs. 7 DELTABYTE -
M37 11:00 Team Paria 13 vs. 16 eNative -
M38 11:00 Ecv.Elite 14 vs. 16 BETER PETER -
M39 11:00 Stealth 16 vs. 4 R4GE.De zoemende honingbijtjes -
M40 11:00 Dragons Unfold Justice 11 vs. 16 Occupied -
Round 2 Lower Bracket
M41 13:00 Hungry Like The Wolf 3 vs. 16 Ceaseless Six Mix -
M42 13:00 Dayhazed 16 vs. 14 incredibles -
M43 13:00 AETAS RED 16 vs. 9 Sequence Academy -
M44 13:00 DUIZEND 8 vs. 16 mCon.Salt -
M45 13:00 - 14 vs. 16 eNative -
M46 13:00 mCon esports 16 vs. 1 BETER PETER -
M47 13:00 Dragons Unfold Fortius 10 vs. 16 Stealth -
M48 13:00 CreativeFive 16 vs. 10 Occupied -
Round 3 Lower Bracket
M49 15:00 Ceaseless Six Mix 16 vs. 11 Dayhazed -
M50 15:00 AETAS RED 16 vs. 12 mCon.Salt -
M51 15:00 eNative 5 vs. 16 mCon esports -
M52 15:00 Stealth 11 vs. 16 CreativeFive -
Round 4 Lower Bracket
M53 16:00 LowLandLions 16 vs. 4 Ceaseless Six Mix -
M54 16:00 VultureNL 6 vs. 16 AETAS RED -
M55 16:00 SD Gaming 13 vs. 16 mCon esports -
M56 16:00 AETAS GREY 16 vs. 8 CreativeFive -
Round 5 Lower Bracket
M57 20:15 LowLandLions 16 vs. 3 AETAS RED -
M58 20:15 mCon esports 16 vs. 3 AETAS GREY -
Round 6 Lower Bracket
M59 21:00 ECV.MAESTRO 16 vs. 9 LowLandLions -
M60 21:00 Sequence Gaming 11 vs. 16 mCon esports -
Round 7 Lower Bracket
M61 22:00 ECV.MAESTRO 0 vs. 1 mCon esports -
Lower Bracket Final
M62 23:00 Asterion 0 vs. 2 mCon esports -

FINAL
M63 10:00 ECV.GT 2 vs. 3 mCon esports -

Replies

FwRtje 858 days ago whoopwhoop
nokje 852 days ago 35 en 7 day to go :D
mitchford 846 days ago looking for 5th
Trickz 846 days ago Welk Team Mitchford?
MegaPim 846 days ago are you still looking?
SoLReK 845 days ago @Tricks WorldMafia
SoLReK 845 days ago Nog 2 dagen boys
SoLReK 845 days ago Nog 2 dagen boys
Pwnage 844 days ago Zoek nog 2 man? Ongeveer supreme skill add me op steam:
Pwnage +LFT / steffi123774
Padisha 843 days ago nog 2 uur te gaan
Pat-0 843 days ago Zoek naar +2
Coone 843 days ago GLHF
Joshua "Sushikiller" Pierlo 843 days ago Intense matches :p
Power2All 843 days ago Iemand nog een persoon nodig voor low bracket ?
Ben op zoek naar een team
Please log in if you would like to leave a reply..